Już dziś dołącz do Polskiej Grupy Noclegowej Poduszka

Grupa Poduszka to pierwsza i jedyna w Polsce partnerska grupa noclegowa dla małych i średnich obiektów – tworzymy ją wspólnie i przy udziale właścicieli obiektów, na potrzeby klientów szukających noclegów w dobrej cenie i jakości. Wypracowaliśmy model współpracy oparty o przyjacielskie kontakty pomiędzy właścicielami obiektów, którzy często czynnie biorą udział w rozwoju grupy. Przystępując do Grupy Poduszka otrzymujesz gotowy, ogólnopolski marketing dla Twojego obiektu na którego budżet składają się wszystkie obiekty.

Marka i ogólnopolski marketing skierowany do gości

Obiekty noclegowe należące do Polskiej Grupy Noclegowej Poduszka zaspokajają potrzeby i oczekiwania osób podróżujących w celach turystycznych, rozrywkowych i biznesowych. Prowadzimy działania marketingowe bazując na gościach odwiedzających nasze obiekty, działania te obejmują obecnie około 25 tys gości rocznie (ponad 10 tys rezerwacji).  Dzięki tym działaniom zwiększamy skutecznie sprzedaż pochodzącą zarówno z kanałów rezerwacyjnych (OTA), a przede wszystkim sprzedaż własną.

Całkowita odrębność administracyjna i finansowa

Każdy obiekt w Grupie Poduszka zachowuje odrębność administracyjną i finansową. Oznacza to, że czerpiąc korzyści z działalności pod marką Poduszka, każdy z obiektów noclegowych jest samodzielny i może zachwycić gości indywidualnym stylem, również stylem odzwierciedlającym lokalne tradycje. Elastyczne warunki umów i atrakcyjne stawki sprawiają, że Grupa Poduszka stanowi najlepszy wybór prowadzący do osiągnięcia sukcesu finansowego.

Proste zasady współpracy

Brak opłaty wstępnej przy przystąpieniu do grupy. Niskie i elastyczne opłaty licencyjne dostosowane do wielkości i rodzaju obiektu.  W ramach przystąpienia do Grupy Poduszka obiekt otrzymuje usługę wykonania strony internetowej, wdrożenie systemu rezerwacyjnego i profesjonalne zdjęcia obiektu.

Obiekty w Grupie Poduszka korzystają z:

 • z rozpoznawalnej marki ogólnopolskiej zwiększającej sprzedaż noclegów (w niektórych przypadkach nawet o 300% poza sezonem)
 • mniejszych kosztów działalności i wielokrotnie mniejszych wydatków na promocję obiektu
 • stałych akcji marketingowych o ogólnopolskim zasięgu (SMS, Email, Facebook, Google itp.)
 • dużej ilości stałych i nowych klientów wszystkich obiektów w grupie Poduszka
 • udziału w społeczności właścicieli i zarządzających obiektami w grupie Poduszka
 • procedur, doświadczenia, Know How wzmacniających i ułatwiających sprzedaż noclegów
 • wsparcia w zakresie regionalnych działań marketingowych obiektu
 • systemu rezerwacyjnego z Channel Manager ułatwiającego zarządzanie wszystkimi rezerwacjami w jednym miejscu: telefonicznymi, strona obiektu,booking.com, eholiday.pl, expedia.com itp.
 • upustów i lepszych zasad na zakupy pościeli, ręczników, kosmetyków itp.
 • większych możliwości przy negocjacji warunków współpracy z podmiotami obsługującymi obiekty
 • stałego wsparcia doświadczonych i profesjonalnych pracowników grupy

Od obiektów noclegowych oczekujemy

 • wysokiego standard oferowanych usług (uprzejma obsługa, czystość, wygodne łóżko, pościel hotelowa, ręczniki, środki higieny osobistej itp.)
 • wysokich ocen gości na podstawie Booking.com, Google.pl, TripAdvisor.com
 • atrakcyjnego (nowoczesnego, klasycznego, klimatycznego) wyglądu pokoi i obiektu – oceniamy to na podstawie zdjęć i wizyty w obiekcie.
 • pomieszczenia na jadalnię (śniadania) oraz /lub aneks kuchenny, ewentualnie dobrze zorganizowanej możliwości sporządzania ciepłych napoi (kawa, herbata), i własnego jedzenia (ważne w przypadku braku śniadań)
 • parkingu mieszczącego samochody wszystkich gości lub dobrze rozwiązanej kwestii parkowania

Nie masz odpowiedniego standardu? Nie przejmuj się

Twój obiekt ma potencjał ale nie ma zadowalającego obłożenia, widzisz, że coś robisz nie tak, nie masz funduszy i pomysłu, odezwij się do Nas. Oferujemy pomoc w każdym zakresie, również finansowym. Dzięki Nam wrócą dobre czasy do Twojego obiektu, wzrosną Twoje zyski, a konkurencja będzie Ci zazdrościć.

Chcesz wiedzieć więcej? Porozmawiajmy

 • wypełnij formularz zgłoszeniowy na stronie: http://www.grupapoduszka.pl/zglos-obiekt/
 • lub wyślij wiadomość adres [email protected] zawierającą opis Twojego obiektu noclegowego, adres jego strony internetowej oraz swoje dane kontaktowe.
 • lub po prostu zadzwoń pod numer: +48 508 356 246

Zastanawiasz się ale nie wiesz co o tym myśleć?

Nie ma nic prostszego, wypełnił formularz, odbierz więcej informacji na ten temat i spokojnie się zastanów czy wolisz prowadzić obiekt tak samo jak do tej pory czy po prostu chcesz wskoczyć na wyższy poziom przychodów razem z nami, właścicielami obiektów w Grupie Poduszka

Po wypełnieniu formularza prześlemy Ci 17 stron informacji na temat Grupy Poduszka.

  Imię i Nazwisko*

  Nazwa obiektu*

  Nr tel*

  Email*

  Adres strony www*

  *pola wymagane