Za wszystkim stoją właściciele obiektów

Monika, Ania, Gerard, Joanna, Zbyszek, Karol, Mirek, Sylwester, Krystyna, Lila, Bogdan, Krzysztof, Kasia, Paweł – to osoby, które są właścicielami obiektów w Grupie Poduszka. Każdy z Nas dołączył do Grupy ponieważ szukał nowych rozwiązań, zapewniających zwiększoną promocję.

Historia Grupy Poduszka

Pojawiliśmy się na rynku w połowie czerwca 2011 roku jako abonamentowy serwis noclegowy Poduszka.pl i zostaliśmy bardzo ciepło przyjęci przez użytkowników Internetu. W związku z dynamicznymi zmianami na rynku ofertowym, na początku 2016 roku zapadła decyzja aby serwis noclegowy Poduszka przekształcić w Grupę Noclegową, której celem jest obniżanie kosztów promocji obiektów do niezbędnego minimum. Właścicielami i pomysłodawcami są Gerard i Joanna Grech, posiadający 12-letnie doświadczenie w branży hotelarskiej i 20-letnie w branży Internetowej poparte dużymi sukcesami.

Sukces właścicieli obiektów

Sukces właścicieli obiektów będących w Grupie Poduszka bierze się z przestrzegania zasad rzetelnej przedsiębiorczości. W praktyce oznacza to, że obiekty noclegowe w Grupie Poduszka spełniają potrzeby klientów podróżujących w zakresie czystości, wygody, uprzejmości oraz kosztów. Wszystkie obiekty Grupy Poduszka przestrzegają tych samych standardów obsługi i jakości.

Współpracuj z Nami

Jeśli prowadzisz obiekt noclegowy, czujesz, że wyczerpałeś(aś) możliwości swojego budżetu i obiektu, a chcesz go dalej rozwijać lub po prostu chcesz więcej zarabiać zwiększając obłożenie i obniżając koszty, dołącz do Nas.
Polska Grupa Noclegowa Poduszka to pierwsza i jedyna w Polsce partnerska grupa noclegowa dla małych i średnich obiektów – tworzymy ją wspólnie na potrzeby klientów szukających noclegów dobrej jakości. Wypracowaliśmy model współpracy oparty o przyjacielskie kontakty pomiędzy właścicielami obiektów, którzy często czynnie biorą udział w rozwoju Grupy. Przystępując do Grupy Poduszka otrzymujesz gotowy, ogólnopolski marketing dla Twojego obiektu. Dzięki temu możesz dotrzeć ze swoją ofertą do tysięcy gości odwiedzających wszystkie nasze obiekty.

Przeczytaj więcej na ten temat na stronie: http://www.grupapoduszka.pl/wspolpraca/

Uczestnicz czynnie w dyskusjach z innymi właścicielami na tematy związane z noclegami: https://www.facebook.com/groups/noclegi.polska/

Zastanawiasz się ale nie wiesz co o tym myśleć?

Nie ma nic prostszego, wypełnił formularz, odbierz więcej informacji na ten temat i spokojnie się zastanów czy wolisz prowadzić obiekt tak samo jak do tej pory czy po prostu chcesz wskoczyć na wyższy poziom przychodów razem z nami, właścicielami obiektów w Grupie Poduszka

Po wypełnieniu formularza prześlemy Ci 17 stron informacji na temat Grupy Poduszka.

  Imię i Nazwisko*

  Nazwa obiektu*

  Nr tel*

  Email*

  Adres strony www*

  *pola wymagane